wybierz autora:
  • "Miś" Miś, na smutki i radości Miś, gdy coś Cię bardzo złości Miś, gdy czasem jest Ci źle Miś, gdy gorzej czujesz się Miś, dla małych i dla dużych Miś, w przedszkolu i w podróży.... Nasze przedszkolaki miały wiele radości w Tym dniu:)
    Relacja 2020-11-25, 17:00 | autor: Monika Grzonka
  • Przedszkolaki z grupy II zostały aktorami. Dzieci zrobiły pacynki i sylwety do teatrzyku cieni. Przyniosły piękne zaproszenia i bilety wykonane w domu, więc... przedstawienie czas zacząć!
    Relacja 2020-11-24, 19:49 | autor: Sylwia Machura
  • Z okazji nadchodzącego święta Odzyskania Niepodległości przedszkolaki zapoznawały się z symbolami naszego państwa. Nasze przedszkolne tablice wypełniły ojczyste biało-czerwone barwy narodowe.
    Relacja 2020-11-10, 16:38 | autor: Monika Grzonka
  • „Żeby ożywić postacie, wystarczy tylko kawałek białego płótna lub wolna ściana oraz mała lampka”. Okazało się, że zabawa bez zabawek jest możliwa i że cieniem też można się świetnie bawić. Naśladowanie lub odgrywanie ról, „robienie”
    Relacja 2020-11-07, 14:51 | autor: Gabriela Turzańska
  • Przedszkolaki z gr. II podczas zajęć obserwowały leśne zwierzęta przez specjalne okulary 3D, co powodowało ich dodatkową radość i zaciekawienie.
    Relacja 2020-11-06, 18:42 | autor: Monika Grzonka